Kalezaindu

Coche abandonado?

Prozesatzen
Deskribapena
Aparcado mas de dos meses en el mismo sitio.

Helbidea
Veinticinco de Diciembre Kalea 67, Sestao

Kategoria
Ibilgailu abandonatua

Data
2017/05/05
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on..... damos traslado a la policĂ­a local para su control... Eskerrik asko
    Data: 2017/05/08 13:06:51
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/05/05 11:44:55
    Irekita