Kalezaindu

Pedal del contenedor de basura roto

Prozesatzen
Deskribapena
El pedal del contenedor está roto y no se abre la tapa bien

Helbidea
En la Gran Vía, a la altura de los números 60, 62, 64 y 66

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2019/04/12
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2019/04/12 16:00:32
    Irekita